Rozmýšľali ste už niekedy nad dobre prepečeným, šťavnatým kúskom mäska s vašou rodinou a priateľmi  v príjemnom prostredí vašej záhrady. Prečo sa nepridať medzi ľudí, ktorý  vedia že ak raz skúsite grilovanie s akýmkoľvek z grilov Weber, už nikdy nebudete chcieť iný.

Grily Weber majú už milióny fanúšikov na celom svete!

Jedným z najväčších lídrov na svetovom trhu sú grily značky Weber. Svoje prvenstvo si udržiavajú vo viacerých oblastiach ako je priame a nepriame grilovanie, pečenie  a tepelná úprava mäsa.

 

Gril Weber - príjemný spoločník na rodinné výlety

 

Toto prvenstvo mu patrí už od roku 1952 kedy bol uvedený na trh prvý kotlový gril značky Weber, odvtedy aj najväčším inovátorom medzi výrobcami grilov.  Tento rodinný podnik sa rozrástol na veľkú nadnárodnú korporáciu, so zastúpením vo viac ako tridsiatich krajinách po celom svete. Napriek tomu je firma Weber stále  verná princípom, s ktorými začínali v päťdesiatych rokoch.

 

Výhody grilov Weber

Grily Weber ponúkajú tri základne rady diferencovane na základe použitého paliva:  Sú to moderné elektrické grily , ktoré sa vyznačujú zárukou stabilného plameňa aj počas veterných dní, ďalej sú to klasické grily na drevené uhlie často nazývané aj kotlové grily a nakoniec plynové grily.

 

Grily Weber na drevené uhlie sú spracovávané v obrovských lisoch, zo špeciálneho plechu, s veľmi nízkym obsahom uhlíka v oceli, ktorý si dlhodobo drží všetky tvary, teplotu a ďalšie parametre, zaručujúce dlhú životnosť vášho  grilu.

 

Grilovacie rošty sú vyrobené z kvalitnej ocele smaltovanej v porcelánovom prachu, alebo antikoru v závislosti od typu grilu. Vďaka týmto technológiám spracovania materiálu odoláva aj častému používaniu pri vysokých teplotách, je nehrdzavejúci a ľahko čistiteľný. Grily rady Weber Q sú vybavené liatinovým, porcelánom a smaltovaným grilovacím roštom.

 

Ďalšou výhodou je, že dôležité spoje sú zvárané a predmontované. Prednosťou  tejto techniky v porovnaní s použitím skrutiek je vyššia odolnosť grilu voči koróziám a menej práce pri montáži grilu.

 

Jedinečný zapaľovací systém Crossover®  zaručuje pohldné  zapaľovanie  ďalších horákov jednoduchým pootočením gombíka, bez použitia štartovacieho gombíka s iskriacim impulzom.

 

Všetky typy grilov Weber sa vyznačujú kvalitou a spoľahlivosťou, záručná doba je až  25 rokov, čo radí grily Weber k bezkonkurenčne najspoľahlivejším  kúskom na trhu.  Moderný  dizajn   príjemne doplní vašu záhradu .

 

Inovácie sú cítiť v každom grile Weber, či už sú to tepelné štíty, zabudované teplomery, infražiariče, alebo  nové možnosti v spracovaní mäsa  ako údenie a parenie.

 

Gril Weber je tou správnou voľbou pre každého milovníka grilov a grilovania! 

 

Vyberte si z našej ponuky grilov Weber:

 

Grily na drevené uhlie Weber

Grily na drevené uhlie Weber

Plynové grily Weber

Plynové grily Weber

Elektrické grily Weber

Elektrické grily Weber

Príslušenstvo Weber Príslušenstvo Weber

Doplnky pre záhradu a terasu

Doplnky pre záhradu a terasu

STEVEN RAICHLEN - BEST OF BARBECUE

STEVEN RAICHLEN - BEST OF BARBECUE

BBQ omáčky a dochucovadlá

BBQ omáčky a dochucovadlá

Literatúra

Literatúra